دوره تخصصی روزنامه نگاری به پایان رسید + گزارش تصویری

virastari 15

دوره تخصصی آموزش رونامه نگاری در سال 1395 خانه نشریات دانشگاه فردوسی مشهد طی چهار هفته با برگزاری کارگاه های یک روزه مقاله نویسی علمی، عکاسی خبری و کارگاه های خبر و تیتر، گزارش و مصاحبه، نگارش رسانه ای و مقاله نوسی مطبوعاتی و کارگاه آموزش نرم افزار ایندیزاین با همکاری نشریات اونیو، آئینه ، وندا، موج و میدان علوم در روزهای 25 و 26 آذرماه و همچنین 1 و 2 و 9 دی ماه برگزار شد.

در این دوره کارگاه مقاله نویسی علمی با حضور مهدی زاهدی دانشجوی دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی با همکاری نشریه اونیو روز پنج شنبه 25 آذرماه و کارگاه خبر و تیتر با حضور ایمان شمسایی سردبیر روزنامه قدس با همکاری نشریه آئینه روز پنجشنبه 25 آذرماه و 2 دیماه برگزار شد.

همچنین کارگاه درست نویسی و نگارش رسانه ای با حضور علیرضا حیدری مدیر ویراستاری روزنامه خراسان با همکاری نشریه موج در روزهای 26 آذرماه و 3 دی ماه، کارگاه عکاسی خبری با حضور فرامرز عاملی بردبار دبیرسرویس عکس روزنامه قدس با همکاری نشریه وندا، 26 آذرماه و کارگاه گزارش و مصاحبه با حضور دکتر سعید شعرباف مسئول دفتر اخبار روزنامه شهرآرا، 26 آذرماه و 2 دیماه و کارگاه مقاله نویسی مطلبوعاتی با حضور امیر جلیلی نژاد سردیبر روزنامه شهرآرا با همکاری نشریه آئینه جمعه 26 آذرماه و 3 دیماه برگزار شد.

همچنین کارگاه آموزش نرم افزار ایندیزاین با حضور امین جوانشیر با همکاری نشریه میدان علوم در روزهای 2 و 9 دیماه برگزار گردید. لیست برنامه کامل کارگاه ها را از اینجا می توانید دریافت نمایید

 

گزارش تصویری کارگاه ها

https://telegram.me/khane_ma/906