یادگیری و تجربه‌ای هیجان‌انگیز در 48 ساعت

نویسنده : آیدین اعظم نوری(ورودی ۱۳۹۶ مهندسی کامپیوتر - نرم افزار)
کلمات کلیدی : گیم_جم_بزرگ_مشهد,آیدین_نوری,گیم_آور
چکیده : برای اولین بار در شهر مشهد، برگزاری یک مسابقه‌ی کشوری، آن هم از نوع گیم جم، جمله‌ای است که حس خلاقیت بازی‌سازان مستقل یا علاقه‌مندان و تازه واردان بازی‌سازی (به‌خصوص بچه‌های این شهر که تابه‌حال چنین مسابقه‌ای را در شهرشان شاهد نبودند) را قلقلک می‌دهد.
برای اولین بار در شهر مشهد، برگزاری یک مسابقه‌ی کشوری، آن هم از نوع گیم جم، جمله‌ای است که حس خلاقیت بازی‌سازان مستقل یا علاقه‌مندان و تازه واردان بازی‌سازی (به‌خصوص بچه‌های این شهر که تابه‌حال چنین مسابقه‌ای را در شهرشان شاهد نبودند) را قلقلک می‌دهد.
گیم جم بزرگ مشهد شروع خوبی برای علاقه‌مندان به بازی‌سازی در زمینه‌های تیم‌سازی، توانایی انجام کار تیمی، تقویت روحیه‌ی شکست‌پذیری، کسب دانش و به‌کار بردن خلاقیت بود. هیجان حضور در این جو، گذر زود زمان، تفکرات عجیب و ایده‌های غریب، همه و همه ساعاتی لذت‌بخش را همراه با استرس القا کرد. شروع، شروع خوبی بود، اما شاید دشوار، مثل همان عقابی که آغاز اوجش سخت است، اما وقتی به این می‌نگریم که چه آینده‌ای انتظار ما را می‌کشد و با تلاش‌های متوالی و برنامه‌ریزی‌های درست می‌توانیم به کجا برسیم، سختی شروع را برایمان آسان‌تر می‌کند. این دور هم جمع شدن و طراحی بازی‌های خلاقانه در فرصتی محدود، خیلی شیرین است و نباید از دستش داد.
یادمان نرود که می‌توانیم با برنامه‌ریزی، استفاده‌ی بهینه از زمان، داشتن خلاقیت و یک همکاری خوب، جایزه‌های گیم جم را هم جمع کنیم و واقعا برندگان به‌خوبی این کار را انجام دادند.
آیدین نوری

شناسنامه نشریه