پویش مطالعاتی روشنا

چکیده : پویش مطالعاتی روشنا به تازگی دست به اقدامی قابل تقدیر زده است. در طرح اجرا شده و در چاپ جدید، قیمت رمان نامیرا 65 درصد کاهش داشته است. لذا این کتاب که پیش از این با قیمت 17 هزارتومان منتشر شده بود، در چاپ جدید قیمت 6هزار تومان را پشت جلد خود دارد.
پویش مطالعاتی روشنا به تازگی دست به اقدامی قابل تقدیر زده است. در طرح اجرا شده و در چاپ جدید، قیمت رمان نامیرا 65 درصد کاهش داشته است. لذا این کتاب که پیش از این با قیمت 17 هزارتومان منتشر شده بود، در چاپ جدید قیمت 6هزار تومان را پشت جلد خود دارد.
در پشت جلد این کتاب درباره دلیل این کاهش قیمت آمده است: «پویش مطالعاتی روشنا، برای درس آموزی و آشنایی همگانی با ابعاد مختلف قیام جاودانه حضرت اباعبدا... الحسـ ـین (علیه السلام) و ترویج فرهنگ کتابخوانی، در حرکتی مردمی و با همیاری مولف، ناشر، مراکز پخش و کتابفروشان با صرف نظر نمودن از حقوق مادی و کاهش قیمت از 17000 تومان به 6000 تومان، این کتاب را به مردم گرامیمان تقدیم میکند.»
این کاهش قیمت موجب استقبال بی نظیر مردم از این طرح شده به طوری که این کتاب را برای هفته ها در صدر فهرست فروش کتاب در کشور قرار داده و هم چنین شمارگان آن را به 73 هزار نسخه رسانده است.
در این رویداد بزرگ کتابخوانی هم چنین برای تقدیر از مخاطبین کتاب، جوایزی نیز در نظر گرفته شده است. خوانندگان این رمان جذّاب می توانند با وارد کردن کد 10 رقمی همراه کتاب در سامانه ی اینترنتی روشنا در قرعه کشی هفتاد سفر عتبات شرکت نمایند. هم چنین یک مسابقه ی ترویجی هم برای این رویداد بزرگ در نظر گرفته شده تا مخاطبین آن ارتباط بیش تری با کتاب و محتوای آن برقرار نمایند. در سایت روشنا در مورد بخش های مختلف این مسابقه آمده است:
- پس از مطالعه کتاب، میتوانید برش طلایی (پاراگراف یا جمله طلایی) کتاب از نظر خودتان- متنی در معرفی کتاب با ذوق و سلیقه خودتان- نقد نظرتان درباره کتاب- دلنوشته یا شعر یا متن ادبی درباره کتاب- گزارش اقدامات ترویجی جهت معرفی و توزیع کتاب در بین مردم (خصوصاً مناطق محروم و هیاتهای مذهبی) را درسایت roshana.ir در محل مخصوص درج نمایید.
- همچنین میتوانید قالبهای فوق الذکر را به صورت عکس در سایت roshana.ir به اشتراک بگذارید. مثلاً؛ عکسی از کتاب نامیرا در موقعیتهای مکانی خاص- عکسی از گزارش فعالیتهای ترویجی و توزیعیتان برای کتاب نامیرا و ...
- شما میتوانید فصل یا فصلهایی از کتاب را قرائت کرده و فایل صوتی آن را در سایت به اشتراک بگذارید یا با همکاری هیئت محلهتان شعر یا نوحهای با مضمون من «هم سرباز حسینم» تهیه نمایید و فایل صوتی یا تصویری آن را در سایت روشنا بارگزاری نمایید.
- فراخوان ترویجی کتاب نامیرا خارج از چارچوبهای فوق الذکر بوده، بلکه بر اساس ایدهها و خلاقیتهای شما و در قالبهای نو و متفاوت و البته با فرمت متن، عکس، صوت یا تصویر از طریق سایت برای پویش مطالعاتی روشنا ارسال گردد.

برای تهیه ی رمان «نامیرا» با قیمت 6000 تومان می توانید نام و نام خانوادگی و دانشکده ی خود را به شماره ی 09304769453 ارسال نموده و یا به دفتر بسیج دانشجویی دانشکده ی مهندسی مراجعه نمایید.

شناسنامه نشریه