سخن مدیر مسئول

نویسنده : مصطفی فرزانه جویباری(ورودی ۱۳۹۲ دکتری عمومی دامپزشکی)
کلمات کلیدی : دامپزشک ایرانی، اساتید، دانشجویان
چکیده : دامپزشک ایرانی نشریه ای دانشجویی است و سعی ما بر آن خواهد بود که همچنان مشی دانشجویی آن حفظ گردد و بر این نکته پای می فشاریم که آنچه یاری بخش دستانمان در ارایه این نشریه به شمار می آید،ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادهای اصلاحی اساتید، دانشجویان دوره های تخصصی و عمومی است که یقیناً ما را در ارتقای سطح علمی نشریه یاری می رساند.
مطالبی که در این نشریه به چاپ می رسند هیچ گونه جهت گیری شخصی یا صنفی نداشته و صرفا جهت آگاه سازی و ارتقای سطح آگاهی مخاطبان است.
سخن مدیرمسئول
پروردگارا!
من به حسن ستایش تو افتتاح سخن می‌کنم و زبان به ثنای تو می‌گشایم. بزرگواری تو را مدح می گویم در صورتی که مدح تو را حد و نهایت نیست.
تورا سپاس می‌گویم که ما را یاری نمودی تا بتوانیم در راه علم قدمی هر چند کوچک برداریم.
خدمت اساتید، دانشجویان و مسئولان گرانقدر دانشکده دامپزشکی عرض سلام، ادب و احترام دارم.
شاید آن روز که در جمع دوستان سخن از ایجاد یک نشریه علمی-اجتماعی –تخصصی با رویکرد درون رشته ای به میان آمد کسی باور آن را نداشت که روزی دامپزشک ایرانی یکی از موفق ترین نشریات علمی در سطح دانشگاه فردوسی مشهد باشد و با کسب موفقیت های همچون برگزیده ی بخش محتوای علمی جشنواره ی نشریات دانشجویی هم در سطح دانشگاه و هم کشور(تیتر10) و همچنین دریافت شناسه شابک از کتابخانه ی ملی ایران گرد خستگی را از شانه های مسئولین و دست اندرکاران نشریه تکاند.
ما سال نو را با تلاشی نو برای رسیدن به هر آنچه که در پویایی و شکوفایی فضای علمی دانشکده دامپزشکی مؤثر افتد آغاز می کنیم وامیدواریم گامهایمان در این راه، استوار و بی لغزش، اگر که نه، کم خطا باشد.
اکنون که در سرآغاز فصل جدیدی از فعالیت های نشریه دامپزشک ایرانی قرار داریم بر خود لازم می دانم که از زحمات برادر عزیزم، مدیر مسئول سابق نشریه، جناب آقای محمد مصطفی محمدی یکتا که به جرأت می توانم بگویم که قسمت اعظم موفقیت این نشریه مدیون بزرگ منشی و مدیریت ایشان است و همچنین سردبیر محترم و هیئت تحریریه کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم.
دامپزشک ایرانی نشریه ای دانشجویی است و سعی ما بر آن خواهد بود که همچنان مشی دانشجویی آن حفظ گردد و بر این نکته پای می فشاریم که آنچه یاری بخش دستانمان در ارایه این نشریه به شمار می آید،ارائه نظرات، پیشنهادات و انتقادهای اصلاحی اساتید، دانشجویان دوره های تخصصی و عمومی است که یقیناً ما را در ارتقای سطح علمی نشریه یاری می رساند.
مطالبی که در این نشریه به چاپ می رسند هیچ گونه جهت گیری شخصی یا صنفی نداشته و صرفا جهت آگاه سازی و ارتقای سطح آگاهی مخاطبان است.
در فرجام کلام
از تمامی اساتید و دانشجویان عزیزی که در این شماره فصلنامه خالصانه ما را یاری نمودند کمال تشکر و سپاسگزاری را دارم و امیدوارم که به یاری یکدیگر فصلنامه دامپزشک ایرانی را در روندی رو به رشد به جایگاهی شایسته تر برسانیم که این، جز با یاری خداوند منان و همت و تلاش تیم نشریه و شما دانشجویان عزیز مقدور نیست.
با سپاس فراوان
مصطفی فرزانه جویباری
مدیر مسئول فصلنامه دامپزشک ایرانی

شناسنامه نشریه