نوری درخشان از فانوسی کوچک

نویسنده : آیدین اعظم نوری(ورودی ۱۳۹۶ مهندسی کامپیوتر - نرم افزار)
چکیده : بازی Linn Path of Orchards ساخته‌ی جدید استودیوی مستقل فانوس است که قبلا در کارنامه‌ی خود بازی موفق گرنی و گریم را داشته است. این عنوان یک بازی پازل-پلتفرمر بوده و در آن شما کنترل کاراکتری به نام «آبان» را در یک دنیای باستانی عجیب و مرموز با ساختمان بزرگی که همه تکه‌های آن در هوا معلق بوده و همیشه در حال حرکت است، بر عهده دارید. پشت تمام این قضایا هم داستانی نهفته شده که هنوز اطلاعاتی از آن در دسترس نیست.
بازی Linn Path of Orchards ساخته‌ی جدید استودیوی مستقل فانوس است که قبلا در کارنامه‌ی خود بازی موفق گرنی و گریم را داشته است. این عنوان یک بازی پازل-پلتفرمر بوده و در آن شما کنترل کاراکتری به نام «آبان» را در یک دنیای باستانی عجیب و مرموز با ساختمان بزرگی که همه تکه‌های آن در هوا معلق بوده و همیشه در حال حرکت است، بر عهده دارید. پشت تمام این قضایا هم داستانی نهفته شده که هنوز اطلاعاتی از آن در دسترس نیست. کاراکتر بازی هم همیشه در حال حرکت است و فقط شما می‌توانید جهت حرکت آن را عوض کرده یا بپرید و او را بالاتر برده و روی سکوهای مختلف رفته تا در نهایت به نور اصلی برسید.
بازی فعلا دارای 20 مرحله است اما این عدد تا هنگام عرضه به 100 یا 150 مرحله خواهد رسید. به پایان رساندن هر مرحله نیازمند واکنش‌های به موقع و منطق درست و به جا است. موسیقی و صداگذاری بازی هم کاملا اختصاصی و هماهنگ با پس‌زمینه‌ی بازی در حال تولید است.
Linn توانست در رویداد کژوال کانکت 2018 لندن، برنده‌ی جایزه بزرگ AppLovin شود. سازندگان در تلاش هستند که با جلب رضایت ناشر خارجی، این بازی را در آینده‌ای نزدیک برای سیستم عامل iOS و در App Store منتشر کنند و در صورت دریافت بازخوردهای مثبت، برای توسعه‌ی آن روی سیستم عامل اندروید هم تلاش خواهند کرد.

شناسنامه نشریه