سورنا در جایگاه ناشر یک بازی خارجی

نویسنده : آیدین اعظم نوری(ورودی ۱۳۹۶ مهندسی کامپیوتر - نرم افزار)
چکیده : بازی What Happened با سبک ترکیبی ماجراجویی و ترسناک دلهره‌آور در مورد پسر بچه‌ای است که بر اساس مشکلاتی که در دوران نوجوانی برایش پیش می‌آید و فشارهایی که از اطرافیان بر او هست، تصمیم به مصرف مواد مخدر می‌گیرد تا از این فشارها رهایی یابد.
بازی What Happened با سبک ترکیبی ماجراجویی و ترسناک دلهره‌آور در مورد پسر بچه‌ای است که بر اساس مشکلاتی که در دوران نوجوانی برایش پیش می‌آید و فشارهایی که از اطرافیان بر او هست، تصمیم به مصرف مواد مخدر می‌گیرد تا از این فشارها رهایی یابد. اما مصرف این ماده‌ی مضر، باعث ایجاد دو شخصیتی شدن در ذهن Styles، کاراکتر اصلی بازی، می‌شود که برای او بار منفی به همراه دارد. چون ذهنش، او را به سمت انجام کارهای خطرناک و اشتباه می‌کشاند و تمام اطرافیان تلاش می‌کنند تا وی را نجات دهند اما او اطرافیانش را مانند دست‌های اهریمنی می‌بیند که می‌خواهند به او حمله کنند. پس از مرگ پدرش و خیانت دوستش، پسرک بیچاره با آشفتگی ذهنی بیش‌تری روبه‌رو بوده و درصدد مبارزه با آن برمی‌آید.
زمانی که در راهروهای مدرسه رفت و آمد می‌کند، در میان قلمروی واقعیت و خیال، سرگردان شده و برای رهایی از چنگال اهریمنان و تفکرات عجیب ذهنی تلاش می‌کند...
این بازی ساخته‌ی استودیوی 3A Family است که با سرمایه‌گذاری و نشر استودیوی سورنا همراه خواهد بود.
بازی به‌شدت تاثیرگذار و مفهومی What Happened در آینده‌ای نزدیک و در خارج از کشور بر روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها منتشر خواهد شد.

شناسنامه نشریه