حس ترس در خیابان‌های مشهد

نویسنده : آیدین اعظم نوری(ورودی ۱۳۹۶ مهندسی کامپیوتر - نرم افزار)
چکیده : بازی پاییز توسط یک گروه سه نفره‌ی مستقل در طی سه سال توسعه یافته که به مراحل پایانی ساخت خود نزدیک شده و در سبک ترس و بقا است. پایه‌های بازی بر داستان آن استوار است؛ داستانی که یک روز زندگی انسانی را در آخرالزمانی زامبی‌آلود روایت می‌کند که تنهای تنها به دنبال امید و بقاست.
بازی پاییز توسط یک گروه سه نفره‌ی مستقل در طی سه سال توسعه یافته که به مراحل پایانی ساخت خود نزدیک شده و در سبک ترس و بقا است. پایه‌های بازی بر داستان آن استوار است؛ داستانی که یک روز زندگی انسانی را در آخرالزمانی زامبی‌آلود روایت می‌کند که تنهای تنها به دنبال امید و بقاست.
محیط‌های بازی از روی محیط‌های مختلف شهر مشهد طراحی شده و جهان باز است اما شما را هوشمندانه به‌سمت مراحل بازی سوق می‌دهد. خانه‌های متروکه، گردش روز و شب و آب و هوای مختلف متناسب با حس و حال لحظه، ترس مرموزی را القا می‌کند. سلاح‌های مختلف که شاخص آن‌ها تیر و کمان شخصیت اصلی است در این مسیر پرتلاطم به کمک شما می‌آید تا بتوانید از پس هجوم زامبی‌های وحشتناک بر بیایید.
بازی پاییز به‌زودی برای سیستم عامل اندروید منتشر شده و در صورت کسب اقبال عمومی برای iOS و رایانه‌های شخصی هم عرضه می‌شود.

شناسنامه نشریه