حضور نمایندگان دانشگاه در همايش مديران مسئول نشريات دانشجويي كشور

123

پانزدهمین گردهمایی نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشجویی کشور در دانشگاه شیراز با حضور 7 نماینده از دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

این گردهمایی از روز چهارشنبه 13 اردیبهشت در تالار فجر دانشگاه شیراز با حضور سیدضیاء هاشمی معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم آغاز شد و تا روز جمعه 15 اردیبهشت ماه ادامه داشت.

لازم به ذکر است در پانزدهمین گردهمایی مدیران مسئول نشریات دانشجویی بیش از 200 نماینده از مدیران مسئول نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند؛ که علاوه بر شرکت در کارگاه ها و برنامه های آموزشی، در نهایت طی انتخاباتی دو عضو دانشجویی شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی را به مدت یکسال انتخاب کردند.

نیما مجری سازان طوسی، ابوالفضل عباسي و محمدصادق اكبري نوقابي - از نامزده های انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه در اسفند ماه سال گذشته  - و علي اصغر خليل خليلي، محمد مصطفي محمدي يكتا، سيد علي پورحسيني و محمدامين خليل زاده که بر اساس اعلام عمومی، جهت شرکت در همایش ثبت نام نموده بودند به نمایندگی از دانشگاه فردوسی مشهد در این همایش شرکت نمودند.

بر اساس نتایج انتخابات محمدمهدی پرنیان چی از دانشگاه پلی تکنیک تهران با 121 رای، ابراهیم اسکافی نوغانی از دانشگاه رازی کرمانشاه با 120 رای به عنوان اعضای اصلی و علیرضا اصغرپور از دانشگاه صنعتی امیرکبیر با 75 رای به عنوان عضو علی البدل انتخاب شدند.

مشاهده آلبوم تصاویر

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 1. اخبار و اعلان ها
 2. نظرات
 • جامعه پژوهی شماره 5

  هادی قنبری طرقبه 1 ماه قبل
  بسیار عالی... عرض ادب و احترام به مدیر هنری، جناب ...
   
 • فقه پویا شماره 6

  هادی قنبری طرقبه 1 ماه قبل
  باتوجه به تغییرات صورت‌‍گرفته به عنوان اولین تجربه ...
   
 • تاریخ پژوهی شماره 71

  هادی قنبری طرقبه 1 ماه قبل
  راهتان پایدار با موفقیت روزافزون
   
 • وجین شماره 5

  هادی قنبری طرقبه 1 ماه قبل
  لطفا زین پس استانداردهای نشریات از لحاظ بصری در ...
   
 • گیم آور شماره 1

  هادی قنبری طرقبه 1 ماه قبل
  سلام. این انجمن و نشریه آغازگر یک راه نو و خلاق ...