به سامانه سند(سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد) خوش آمدید

کارگاه های آموزشی نشریات

 

کارگاه های آموزشی نشریات در دانشگاه فردوسی مشهد معمولا در دو قالب برگزار می گردد.

 

1. کارگاه های مجوز نشریات:

 بر اساس ماده 15 دستورالعمل ضوابط ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاهی انتشار نخستین شماره نشریه منوط به طی دوره آموزشی و اخذ گواهی پایان دوره توسط صاحب امتیاز، مدیر مسئول و سردبیر براساس برنامه آموزشی مصوب شورای مرکزی ناظر بر نشریات دانشگاهی است.

صاحب امتیاز حقیقی، مدیرمسئول و سردبیر پس از ارسال درخواست مجوز نشریه و طی مراحل اداری و اخذ استعلامات آموزشی و انضباطی و تایید در کمیته ناظر بر نشریات باید در دوره کارگاه آموزشی شرکت نمایند تا پس از طی موفقیت آمیز این دوره مجوز نشریه صادر گردد.

کارگاه های آموزشی به صورت معمول در هر ترم دو دوره برگزار می شود زمان تقریبی برگزاری این کارگاه ها به ترتیب: آخر مهرماه، آخر آذرماه، آخر بهمن ماه و آخر اردیبهشت ماه می باشد و زمان دقیق برگزاری و اطلاعیه ثبت نام در دوره از طریق سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی و سامانه سند اعلام می گردد.

 

2. کارگاه های تخصصی نشریات: 

مجموعه کارگاه های تخصصی نشریات توسط خانه نشریات دانشگاه در نیمسال اول تحصیلی هز سال در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.

در این دوره کارگاه های مقاله نویسی علمی، ویراستاری مقالات، خبر و تیتر، گزارش و مصاحبه، یادداشت و مقاله نویسی مطبوعاتی، عکاسی خبری، کارگاه آموزش نرم افزار InDesign(دوره مقدماتی صفحه آرایی) با حضور اساتید مجرب حوزه روزنامه نگاری و متخصصین دانشگاهی به علاقمندان آموزش داده می شود.

 

گزارش 60 ساعت کارگاه آموزشی برگزار شده در دانشگاه در نیم سال اول تحصیلی 94-95

 gioomeh24bahman sample14


ورود کاربر

درصورتیکه از اعضای دانشگاه فردوسی مشهد می باشید، برای ورود به سایت از شناسه پرتال دانشگاهی خود (پویا) استفاده نمایید

khane ma


robatt

خانه نشریات اسپانسر نشریات

sanad1

345031
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۱۲۳۷
۹۶۳
۱۲۳۷
۳۵۳۴۴
۵۱۷۹۶
۳۳۰۲۶
۳۴۵۰۳۱

افراد آنلاین

ما 65 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم